Dictionaries | References

"ଏ" Words

  |  
   ଏ ଅକ୍ଷର   ଏ କାରାନ୍ତ   ଏ ଟୀ ଏମ୍   ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ   ଏ ବ୍ଲଡ଼ଗ୍ରୁପ   ଏ ବି ବ୍ଲଡ଼ଗ୍ରୁପ   ଏ ସନ   ଏ ସ୍ବର ଅକ୍ଷର   ଏ.ଡି   ଏଁଣ୍ଟିନା   ଏଂଜାଇମ   ଏଂଜିୟୋପ୍ଲାଷ୍ଟୀ   ଏଂଟିଗୁଆ   ଏଂଟିଗୁଆ ଓ ବରବୁଡ଼ା   ଏଂଟିଗୁଆ ଓ ବରବୁଦା   ଏଂଟିଗୁଆଇ   ଏଂଟିଗୁଆବାସୀ   ଏଂଟିନା   ଏଂଡୋରା   ଏଂଡୋରାବାସୀ   ଏଂଡୋରୀ   ଏଆଇଏଫଏଫ   ଏଆରକଣ୍ଡିସନର   ଏଇ ଢଙ୍ଗରେ   ଏଇ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ   ଏଇ ସମୟରେ   ଏଇଆଡ଼େ   ଏଇକ୍ଷଣି   ଏଇଥିପାଇଁ   ଏଇନା   ଏଇନେ   ଏଇଲେ   ଏଉଡ଼ି   ଏଏନ   ଏକ   ଏକ ଅଯୁତ   ଏକ ଅୟୁତ   ଏକ ଖୁଣ୍ଟ   ଏକ ଖୁମ୍ବ   ଏକ ଚତୁର୍ଥାଂଶ   ଏକ ତାରିଖ   ଏକ ପରସ୍ତ   ଏକ ଲକ୍ଷ   ଏକ ସମୟରେ ହେବା   ଏକ ସରିଆ   ଏକ ସହସ୍ର   ଏକ ହଜାର   ଏକ ହେବା   ଏକଅରବ   ଏକଆଖିଆ   ଏକକ   ଏକକ ସ୍ଥାନ   ଏକକଡ଼କୁ   ଏକ୍କା   ଏକ୍କାଚଳାଳି   ଏକ୍କାବାଲା   ଏକ୍କୀ   ଏକକୋଟି   ଏକକୋଷୀୟ ପ୍ରାଣୀ   ଏକଖୁଣ୍ଟିଆ   ଏକଖୁରା   ଏକଗୋଡ଼ିଆ   ଏକଗୋଡ଼ିଆ ଖେଳ   ଏକଚଉଥ   ଏକଚକ୍ର   ଏକଚକି   ଏକଚକିଆ   ଏକଚକିଆ ଗାଡ଼ି   ଏକଚତ୍ୱାରିଂଶତ୍ତମ   ଏକଚତୁର୍ଥାଂଶ   ଏକଚତୁର୍ଥାଂଶୀଦାର   ଏକଚାଟିଆ ଶାସନ   ଏକଚାଲିଶ   ଏକଚାଳିଶି   ଏକଛତ୍ର   ଏକଛତ୍ରବାଦ   ଏକ୍ଜିକ୍ୟୁଟିଭ   ଏକଜିଦିଆଗୁଣ   ଏକଜୁଟ   ଏକଟଙ୍କିଆ ମୁଦ୍ରା   ଏକଟାଙ୍କିଆ   ଏକ୍ଟିଭ ୟୁଥନେସିୟା   ଏକତନ୍ତ୍ର   ଏକତ୍ବ ଅଧିକାରପତ୍ର   ଏକତ୍ର   ଏକତ୍ର କରି ରଖିବା   ଏକତ୍ର କରିବା   ଏକତ୍ର ହେବା   ଏକତ୍ରଅବସ୍ଥାନ   ଏକତରଫ   ଏକତରଫା   ଏକତ୍ରିଂଶତ୍ତମ   ଏକତ୍ରିତ   ଏକତ୍ରିତ କରିବା   ଏକତ୍ରିତ ହେବା   ଏକତ୍ରିତକରିବା   ଏକତ୍ରୀକରଣ   ଏକତା   ଏକତାପୂର୍ଣ୍ଣ   
  |  
: Folder : Page : Word/Phrase : Person

Comments | अभिप्राय

Comments written here will be public after appropriate moderation.
Like us on Facebook to send us a private message.
TOP